Recepcja pn-pt 8:30 - 22:00          Sala treningowa całodobowo

698 610 064

698 610 064

Recepcja pn-pt 8:30 - 22:00          Sala treningowa całodobowo

Siłownia Legionowo

Recepcja pn-pt 8:30 - 22:00  sb-nd 10:00 - 15:00        Sala treningowa całodobowo

Siłownia Legionowo

698 610 064

O NAS

Kim jesteśmy? Poznaj naszą historię, nasze wartości i zaangażowanie. Tutaj znajdziesz więcej informacji o naszej firmie oraz naszej pasji do dostarczania wysokiej jakości usług/produktów.

POZNAJ NAS! 

Jesteśmy siłownią "DOMINATOR" z Legionowa, która od ponad 20 lat oferuje wysoką jakość sprzętu treningowego i profesjonalne wsparcie dla miłośników fitnessu i aktywności fizycznej. Nasza siłownia przyciąga wszystkich, którzy szukają intensywnych treningów siłowych i rozwinięcia swojej kondycji fizycznej. Dzięki bogatemu wyposażeniu każdy może dostosować trening do swoich indywidualnych potrzeb i celów. Nasze motto brzmi: "Zdominuj swoje cele treningowe z Siłownią DOMINATOR!" Wierzymy, że regularny trening siłowy nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale także wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne i ogólne samopoczucie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą osiągnąć najlepszą wersję siebie, do dołączenia do naszej społeczności, gdzie siła, wytrzymałość i determinacja są doceniane i rozwijane na każdym kroku.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Przyjazna atmosfera

Stawiamy na przyjazną atmosferę i wsparcie, co pomaga klientom osiągnąć sukces w zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Profesjonalne wsparcie

Wykwalifikowany personel instruktorów zawsze jest gotowy, aby pomóc Ci w osiągnięciu  celów treningowych i motywować do dalszego rozwoju.

Wysoka jakość sprzętu

 Zapewniamy sprzęt treningowy najwyższej jakości, co pozwala na skuteczne i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń.

NASI TRENERZY

INNA

Swoją przygodę z treningami siłowymi zaczęła 10 lat temu, od tamtej pory nieustannie się rozwija i aktualizuje swoja wiedzę na temat treningu. Od ponad 5 lat pracy z klientami kładzie duży nacisk na holistyczne podejście, pomagając osiągnąć wiele dodatkowych korzyści z treningów w postaci lepszego samopoczucia, poprawy sprawności czy zmiany nawyków żywieniowych. 

PAWEŁ

Właściciel siłowni Domiantor, od ponad 20 lat nieprzerwanej pracy dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami związanymi z treningiem, odżywianiem i suplementacją. Dba o miłą atmosferę w klubie,  troszczy się o każdy techniczny aspekt sprzętu oraz sali treningowej aby wszystko było sprawne i gotowe do bezproblemowego użytkowania. Dzięki zaangażowaniu i dużemu doświadczeniu pomaga klientom w osiąganiu sukcesów treningowych.

Siłownia Legionowo

RECEPCJA:
poniedziałek - piątek: 8:30-22:00
sobota - niedziela: 10:00-15:00

Siłownia Legionowo
Siłownia Legionowo

Parkowa 27A, 05-120 Legionowo

dominatorpolska@wp.pl

GODZINY OTWARCIA:

Siłownia czynna całodobowo (bezobsługowo)

KONTAKT:

698 610 064

SIŁOWNIA LEGIONOWO DOMINATOR